AKTUALITY

ČEZ SERVIS sa mení na ESCO SERVIS

Vážení zákazníci, radi by sme Vám oznámili zmenu v našej spoločnosti ČEZ SERVIS, s.r.o., zápisom do Obchodného registra dňa 10.02.2021 dochádza k zmene obchodného mena na ESCO Servis, s.r.o.

ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska

Za zelenú energetiku. ČEZ ESCO a SPP zakladajú spoločný podnik na energetickú modernizáciu Slovenska ČEZ ESCO, člen Skupiny ČEZ, a Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) sa intenzívne zamerajú na rozvoj moderných energetických riešení na Slovensku. Uvedené spoločnosti podpísali zmluvu o vzniku spoločného podniku s názvom „ESCO Slovensko“, ktorý bude mať za úlohu prispievať k modernizácii energetiky a zvyšovaniu energetickej efektívnosti na Slovensku a pomáhať pri plnení záväzkov súvisiacich so zmenou klímy, ochranou životného prostredia a cieľmi stanovenými Európskym zeleným dohovorom. Vznik spoločnosti ESCO Slovensko ešte podlieha rozhodnutiu Protimonopolného úradu Slovenskej republiky.

Mikulášske balíčky pomoci

V tento zimný čas výrobca tepla v meste Prešov myslí na ľudí, ktorí prišli o hrejivé teplo domova. Zamestnanci spoločností SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov a ČEZ SERVIS s.r.o. pribalili do mikulášskych balíčkov okrem sladkostí, aj teplé ponožky a ochranné rúško.
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.