Keď sa niečo pokazí - elektrická energia

Nemáte elektrickú energiu v byte ?

Nemáte elektrickú energiu v byte ?

Elektrická energia patrí k zdrojom, bez ktorých si život nevieme predstaviť. Všetky elektrospotrebiče, chladnička, práčka, televízor, rádio, svetlá a mnoho iných v byte prestanú fungovať bez elektrickej energie.

Aj v takomto prípade sa máte na koho obrátiť ! Sme tu pre Vás a vieme Vám pomôcť.

Pracovníci spoločnosti ESCO Servis, s.r.o. zabezpečujú opravy, revízie a havarijnú službu aj v oblasti elektrickej energie. Ak Vám prestane svietiť svetlo, nefungujú zástrčky, nastal problém s elektrickou energiou v byte.

Je dobré zistiť, či je to tak aj u susedov, alebo je problém len vo Vašom byte. Najrýchlejší spôsob diagnostikovania problému je skontrolovať istič. Ak je „spadnutý“ môžete sa pokúsiť nahodiť ho zdvihnutím smerom hore. Tu je však nutné zdôrazniť, že každé vypadnutie ističa má nejakú príčinu, preto aj v takomto prípade sa radšej obráťte na odborný servis. Ak problém s elektrickou energiou pretrváva, prípadne je to problém celého bytového domu, môžete nahlásiť problém a naplánovať servis našimi odbornými pracovníkmi.

Zasahovanie do elektrickej inštalácie môže byť životu nebezpečné, preto je nutné tieto práce vždy zveriť do rúk odborníkom.

PLYN – ELEKTRO - VÝŤAHY
po pracovnej dobe do 21:00
7:00 – 21:00 sobota - nedeľa - sviatok
Havarijná služba
+421 (0)51 7567 601
mobil +421 (0)908 021 322
Za účelom analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.